Skip to main content

"NEJČASTĚŠÍ DOTAZY - FAQ"

JE REGISTRACE PLACENÁ?

Není, registrace je zdarma. V současné době jsou kurzu na platformě ZDARMA.

NEPŘIŠEL MI AKTIVAČNÍ EMAIL

Nejčastějším problémem bývá špatně zadaná emailová adresa. Pokud Vám nedorazil aktivační e-mail, podívejte se do Vašeho SPAM koše. Pokud ani tak nedorazil kontaktujte nás!

KOLIK ČASU MI ZABERE ABSOLVOVÁNÍ KURZU?

Kolik času studium kurzu zabere záleží hlavně na účastníkovi. Liší se také kurz od kurzu. Informace o předpokládané době studia najdete obvykle v úvodní kapitole kurzu.

CHCI SI KURZ JEN PROJÍT, NECHCI PLNIT ÚKOLY/DĚLAT TESTY A ANI NECHCI ZÍSKAT CERTIFIKÁT - JE TO MOŽNÉ?

Účast v kurzu je zcela dobrovolná. O tom, jak budete studovat a plnit úkoly či zda chcete certifikát, rozhodujete pouze vy. V každém případě oceníme vaši zpětnou vazbu a zapojení do diskusní v jednotlivých kurzech.

ZÍSKÁM NĚJAKÝ CERTIFIKÁT O ABSOLVOVÁNÍ KURZU?

Pokud splníte podmínky uvedené v kurzu, který jste si vybrali, získáte na závěr certifikát, který si můžete uložit a vytisknout.

KOLIK STOJÍ VYSTAVENÍ CERTIFIKÁTU?

Certifikát je vygenerován zdarma po úspěšném absolvování kurzu s vaším jménem na základě údajů, které jste uvedli při registraci. Můžete si ho uložit a vytisknout.

ZAPOMNĚL JSEM PŘIHLAŠOVACÍ ÚDAJE, CO MÁM DĚLAT?

Pokud jste zapomněli jen heslo postupujte podle návodu níže. Pokud nevíte pod jakou e-mailovou adresou jste se registrovali, napište na edx@service.zcu.cz

JAK SI MOHU RESETOVAT HESLO?

Na stránce http://eduskop.cz/login vyplňte e-mailovou adresu, kterou jste uvedli při registraci a klikněte na „Zapomenuté heslo“. Pokud nevíte pod jakou e-mailovou adresou jste se registrovali, napište na edx@service.zcu.cz

NA KOHO SE MÁM OBRÁTIT, KDYŽ CHCI VYTVOŘIT VLASTNÍ MOOC KURZ?

Máte zájem publikovat svůj kurz na platformě EDUSKOP? Kontaktujte nás!

V PŘÍPADĚ DALŠÍCH DOTAZŮ NÁS NEVÁHEJTE KONTAKTOVAT?

Pokud jste nenašli odpovědi na Vaše otázky, neváhejte nás kontaktovat!